Джерело: ecotown.com.ua

Група дизайнерів, що об’єдналася під назвою Fiction Factory, створила екологічний будинок Wikkelhouse, який повністю підлягає переробці і може бути встановлений в будь-якій місцевості, інформує Superdom.ua.

3

Дизайнери з Амстердама розробили модульну конструкцію з картонних деталей, яку можна зібрати протягом одного дня і використовувати в якості офісу, будинку або майстерні. Конструкція збирається з окремих модулів шириною 4,6 м. і довжиною 1,2 м. Відповідно, будинок має задану ширину трохи більше 4 метрів, а довжина може варіюватися в залежності від потреб господарів.

Кожна секція виконана з 24 шарів картону, з’єднаних екобезпечним клеєм. Зовні конструкція захищена водонепроникною дихаючої плівкою і деревом. Усередині стіни покриті шаром фанери з приємним природним малюнком. Через легкість всіх складових, будинок не вимагає фундаменту, що здешевлює будівництво і полегшує процес складання. При необхідності споруду можна швидко демонтувати і перевезти на нове місце.2 (1)

 

 

Розробники стверджують, що такий будинок прослужить господарям 100 років. Однак, як і в будівлях з будь-яких інших матеріалів, захисну плівку доведеться міняти кожних 30-50 років.