У Чернігові у травні пройде фестиваль «Десна туристична», який привертатиме увагу до екологічних проблем річок.

На прес-конференції 23 квітня 2015 р. організатори повідомили, що новий проект у сфері зеленого туризму не лише популяризуватиме відпочинок на Десні, але й привертатиме увагу до екологічних проблем річок.

У програмі фестивалю, запланованого на 23 травня, – парад плавзасобів (плоти, байдарки, катамарани, човни-дракони, катери, яхти під вітрилами). Усі бажаючі зможуть безкоштовно покататися на цих видах водного транспорту та скуштувати рибної юшки. Організатори презентують містечко активних та екстремальних видів відпочинку. Окремо працюватиме дитячий майданчик, а місцеві майстри представлять свої вироби, сувенірну продукцію. Готується концертна програма для молоді.

Організацією фестивалю займаються представники кількох громадських організацій та підприємці за підтримки місцевої влади.

Як сказав підприємець і депутат Чернігівської міської ради Олег Мороз, підготовка до фестивалю «Десна туристична» триває вже кілька місяців. «Спільними зусиллями ми виробили концепцію, що запропонує жителям і гостям Чернігова всі можливі різновиди відпочинку на Десні та на інших водних артеріях регіону. Вважаю, що така подія давно на часі і вона зацікавить чернігівців та гостей нашого міста», – зазначив він.
Детальніше читайте на УНІАН

На Десні відбудеться фестиваль, який популяризуватиме зелений туризм