Джерело: ecotown.com.ua

«SolarCity виробить електрику, Tesla Energy збереже її, а SolarCity Utilities Services поставить її Вам вночі». Нещодавно Тесла заявила, що вони з Solarcity в 2016-му встановлять більше систем акумулювання енергії, ніж їх було встановлено по всій країні в 2015 році, передає Еlectrek.

5 травня SolarCity випустила два прес-релізи – один про Utility and Grid Services і другий щодо договору, укладеного з Connecticut Municipal Electric Energy Cooperative на поставку сонячних панелей сумарною потужністю 13 МВт і систем зберігання сонячної енергії (акумуляторів) ємністю принаймні 1.5 МВт-год/6 МВт-год. Може все це розминка перед будівництвом (сонячного) міста на Марсі?

Ці два прес-релізи поряд з попередніми проектами, такими великими, як будівництво Tesla Energy на Гаваях потужністю на 52 МВт, показують, що SolarCity готова забезпечувати електроенергією не тільки житлові комплекси, а й промислові об’єкти. Великий розмір цих проектів акумулювання енергії показує, наскільки серйозно Ілон Маск готовий змагатися з компаніями викопного палива.

2 (2)

З прес-релізу про Utility & Grid Services випливає висновок, що SolarCity планує забезпечити поставку електроенергії вночі:

«Dispatchable Utility-Scale Energy Storage – як додаток до постачання сонячної енергії, SolarCity тепер пропонує стійкі і регульовані рішення для зберігання енергії в промисловому масштабі. Наші повні послуги, що пропонують об’єднання сонячних панелей і засобів акумулювання енергії, дозволять розумно використовувати в своїх інтересах доступну сонячну енергію тоді, коли це потрібно найбільше. Тандем з панелей і акумуляторів може допомогти комунальним господарствам згладити споживання енергії і управляти максимальним навантаженням рентабельніше, ніж при використанні традиційних, заснованих на викопному паливі, рішень».

Приблизно два тижні тому акумуляторні батареї Powerpack вже можна було замовити на веб-сайті Тесла. Звичайно ж, кожна енергетична система зажадає індивідуальної розробки та налаштування для енергетичної компанії, щоб працювати в межах її апаратних засобів. Це – новий доказ тісного співробітництва SolarCity, TeslaEnergy і комунальних господарств.