BFU_CIconcept_03

 

Балтійський федеральний університет ім. І. Канта – вищий навчальний заклад, який знаходиться в Калінінграді. Це старіший ВУЗ Калінінградської області.

БФУ ім. Канта створений 13 жовтня 2010 року на базі Російського державного університету імені І. Канта. Історія університету почалась в 1947 році, коли був заснований Калінінградський державний педагогічний інститут.

Балтійський федеральний університет ім. І. Канта є одним з 10-ти федеральних університетів Російської Федерації. ВУЗ прагне зберегти і примножити академічні традиції свого попередника – Кенігсбергського університету Альбертіна. Історія Альбертіни – одного з старіших вузів Європи – нараховує більше 460 років.

Стратегічне бачення університету припускає, що до 2020 року він буде чітко позиціонований по основним напрямкам (медичним біотехнологіям, інформаційним технологіям, математичному моделюванню, функціональним матеріалам) в числі 20 ведучих російських університетів. Це має дозволити йому встати в один ряд з університетами, які мають відомий бренд, і забезпечити відомість у європейському університетському просторі.

kantiana.ru