map226

Російський державний гідрометеорологічний університет (РГГМУ) є найстарішим і єдиним у Росії вищим навчальним закладом гідрометеорологічного напрямку. Знаходиться у Санкт-Петербурзі. Заснований 23 липня 1930 року. В університеті проводиться підготовка бакалаврів, спеціалістів-інженерів,  магістрів. Працюють аспірантура, докторантура, а також факультет підвищення кваліфікації.

У 2001 році РГГМУ визнаний кращим університетом Росії по організації і виконанню проектів ТЕМПУС та Еразмус Мундус.

В університеті діють 8 факультетів (метеорологічний, гідрологічний,  океанологічний,  екології і фізики природного середовища,  економічний і соціально-гуманітарний,  інформаційних систем і геотехнологій,  заочного навчання і підвищення кваліфікації), більше 25 кафедр,  декілька науково-освітніх центрів та інститутів,  а також два філіала в Ростові-на Дону і Туапсе.

Університет здійснює освітнє і наукове співробітництво з більш ніж 50 різноманітними організаціями з 25 країн світу.

РГГМУ являється базовим вищим навчальним закладом Росії в області гідрометеорології. На основі ВНЗ створено учбово-методичне об’єднання (УМО). В це об’єднання входять ВНЗ країни,  а також університети та інститути країн Центральної Європи та СНД. Задачею УМО являється координація діяльності ВНЗ по підготовці спеціалістів,  які відповідають сучасному рівню розвитку науки.

rshu.ru