SFU

 

Сибірський федеральний університет (СФУ) – російський федеральний університет, розташований в Красноярську. Найбільший університет східної частини Росії. Заснований в 2006 році шляхом об’єднання чотирьох вузів міста. В 2012 році до нього були також долучені Красноярський державний торгівельно-економічний інститут  і науково-дослідний інженерний центр “Кристал”.

Місія

Розвиток інтелектуального капіталу і випереджаючої наукоємної освіти, який забезпечує стійке підвищення якості життя і населення Сибіру на основі підготовки висококваліфікованих кадрів, здатних до творчої і практичної діяльності, і генерації глобально значущих знань і технологій, які направлені на розширення економічного потенціалу та світової конкурентоспроможності базових галузей регіональної економіки.

Наукова діяльність

СФУ надає безпрецедентні можливості для розвитку практичної і наукової складових навчання. Після створення університету, завдяки цільовим інвестиціям матеріальна, перш за все приладова, база університету була збільшена більш ніж у 5 разів.

img_7998_0   vid_s_piramidy  115_4_0   sfu_piramida_na_pocht_kartochku_0

www.sfu-kras.ru/