SGGW

Варшавський університет природничих наук (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego – SGGW-WULS) є найстарішим сільськогосподарським навчальним закладом в Польщі та одним із перших у світі.

В даний час університет складається з 13 факультетів, на яких навчаються близько 25000 студентів. Вони можуть вибирати з 33 дисциплін і 61 спеціальності. Наукові дослідження та освітня діяльність охоплюють всю сферу наук про життя, а також гуманітарні науки, туризм і рекреацію, інформаційні технології та економетрику. Декілька дисциплін пов’язані з дослідженням навколишнього середовища, у т.ч. техноекологія, що викладається на факультеті Цивільного будівництва та технічної екології.

Викладання в SGGW-WULS повністю побудоване на принципах Болонського процесу. Досвід університету з успішного реформування та інтеграції в європейський освітній та науково-дослідний простір може бути особливо корисним для університетів-партнерів. Також SGGW-WULS має великий досвід роботи в програмі Tempus, включаючи координацію або участь у більш ніж 30 проектах.

http://www.sggw.pl/