img_top_01

 

Всеросійський науково-дослідний інститут сільськогосподарської метеорології

Всеросійський НДІ сільськогосподарської метеорології – федеральна державна бюджетна установа – один з ведучих НДІ Федеральної служби з гідрометеорології і моніторингу навколишнього середовища (Росгідромет). Інститут розташований в місті Обнінську і є одним з ведучих центрів Росії і країн СНД в галузі теоретичних і прикладних досліджень з агрометеорології. Задача – розвиток наукових досліджень, направлених на вдосконалення оперативного агрометеорологічного забезпечення багатопрофільного сільськогосподарського сектору Росії. Науково-теоретичною основою такого спеціалізованого забезпечення сільського господарства являється вивчення і кількісний опис процесів впливу погодних і кліматичних умов на ріст, розвиток і формування врожайності посівів сільськогосподарських культур.

Області досліджень:

  • розробка теоретичних основ оцінки впливу агрометеорологічних умов на ріст, розвиток і продуктивність сільськогосподарських культур; на розвиток хвороб і шкідників і створення відповідних математичних моделей;
  • розвиток методів оцінки впливу змін клімату, концентрації парникових газів та інших характеристик глобального природного середовища на продуктивність агроекосистем.

cxm.obninsk.ru