28 квітня, о 12 год. 45 хв. в Службу порятунку Київській області надійшло повідомлення про пожежу окремими осередками на трьох лісових кварталах на території спеціального комбінату «Чорнобильська пуща», – повідомила прес-службаДержавної служби з надзвичайних ситуацій України.

За ніч з 28 на 29 квітня ситуація щодо ліквідації пожежі на території спеціального комбінату «Чорнобильська пуща» покращилася. Фронт пожежі оточений і зупинений. Ситуація контрольована. Осередків відкритого верхового вогню практично не залишилось.

Зорян Шкіряк – в.о. Голови Державної служби з надзвичайних ситуацій України зазначив, що є окремі перекидання на маленькі частини молодих дерев, але вони невеликі і пов’язані з поривами вітру. Крім того, на значній території продовжується тління трави і згорілих дерев. Із самого ранку на місці працює пожежна авіація Служби порятунку, яка ліквідовує залишки вогню.

Радіаційний фон у нормі, загроз немає. Усі підрозділи і техніка ДСНС, що залучені до гасіння пожежі в зоні відчуження, перебувають на місці і безперебійно працюють над подальшою локалізацією.

dei.gov.ua