Джерело: ecology.unian.ua

Фото: Facebook ECO Halych

У Центрі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку в Івано-Франківській області виходили п’ятьох маленьких білченят, які залишилися без батьківської опіки. 

Як повідомляється на сторінці природного парку в Facebook, білченят знайшли два тижні тому під гніздом.

Екологи певний час спостерігали за тваринами, щоб переконатися, що за білченятами ніхто не піклується, і лише після цього забрали їх на вигодовування.

“Після повернення вони повилізали знов, були дуже голодні. Мама не навідувалась до гнізда (спостерігали 2 години) – очевидно, загинула. Довелось забирати і вигодовувати вручну”, – розповідають спеціалісти парку.

Під час вигодовування, розповідають екологи, білченят доводилося поїти кожні дві години молоком. Однак вже зараз вони самостійно їдять горіхи, сухофрукти та свіжі фрукти.

Невдовзі тварин планують випустити на волю.


Зазначимо, Галицький національний природний парк створений у 2004 році на площі 14684,8 га з метою забезпечення охорони, відтворення та раціонального використання типових та унікальних лісових та лісостепових природних комплексів Передкарпаття. Основними напрямками діяльності парку є охорона екосистем, науково-дослідна робота, туристсько-рекреаційна і еколого-освітня діяльність.


Детальніше читайте на УНІАН:http://ecology.unian.ua/salvationspecies/1332285-u-galitskomu-prirodnomu-parku-vihodili-malenkih-bilchenyat-foto.html