У китайському місті Ченду, де знаходиться центр з розведення великих панд, відбулася радісна подія. Панда на прізвисько Конгретьюлейшнз народила двійню.

Подія сталась 16 вересня. Дві дівчинки з’явилися на світ вагою 150 і 152 гр. За словами доглядачів розплідника, мама і дітки почуваються добре і здорові, пише “Моя планета” з посиланням на China Daily.

В цьому році великі панди в центрі поставили рекорд народжуваності. Конгретьюлейшнз стала шостою мамою, яка народила двійнят. Минулого разу панда народила в Китаї двійню на початку серпня. А в кінці серпня мешканка зоопарку Вашингтона на прізвисько Мей Сянь також народила близнюків, але одне з ведмежат пізніше померло.

Великі панди є зникаючим видом, їх популяція підтримується в Китаї – зокрема, в центрі з розведення панд. В неволі ці ведмеді плодяться з великими труднощами, а двійні – рідкісне явище для панд. В природі мати в такому випадку вигодовує лише одного ведмедика, другий приречений на смерть. У розпліднику ж ймовірність виживання другого дитинчати різко зростає.

Джерело : УНІАН