Джерело: ukr.media

Бейтменс-Бей в штаті Новий Південний Уельс, що на південному сході Австралії, атакували летючі лисиці.

263860_1Ці тварини з роду рукокрилих своїми криками не дають спати місцевим жителям. До того ж людей турбує ще й запах, що виливається десятками тисяч тварин. У зв’язку з цим влада міста оголосила надзвичайний стан.

А щоб позбутися набридливих тварин, влада Австралії виділили Бейтменс-Бею 1,4 млн доларів на їх переселення. І ще 1 млн доларів отримали інші регіони країни, які зіткнулися з подібною проблемою. Нерівномірний розподіл коштів викликало хвилю обурення в Австралії. Однак міністр навколишнього середовища Марк Спикман заявив, що Бейтменс-Бей більше інших регіонів постраждав від навали летючих лисиць. За даними чиновника, в місті зараз перебувають близько 100 тисяч цих тварин. При цьому населення Бейтменс-Бея – трохи більше 11 тисяч чоловік. Виходить, що за кожним жителем “полюють” більше 900 летючих лисиць.

Поки що біологи обдумують варіанти, як прогнати летючих лисиць з міста. Передбачається розпорошити на деревах спеціальний порошок з відразливим запахом, а також відлякати лисиць звуком величезних труб. Для боротьби з лисицями також можуть використовувати промисловий дим і яскраві вогні, щоб тваринам було незручно будувати свої гнізда поруч з людським житлом.

Як вважають зоологи, рукокрилих залучають запахи квітів, які ростуть в околицях Бейтменс-Бея.