Одноразові стаканчики з-під кави представляють собою значне джерело забруднення навколишнього середовища. Лише в одних Сполучених Штатах щорічно викидається понад 25 мільярдів стаканчиків з пінополістиролу. На тлі цієї проблеми, їстівний стаканчик, який дійсно можна з’їсти після того, як ви вип’єте кави, виглядає чудовою ідеєю.

Як заявила американська компанія KFC, один з найбільших власників мережі ресторанів і кафе, найближчим часом такі їстівні стаканчики під назвою Scoff-е-е, з печива, білого шоколаду і покриті тонким шаром цукру, з’являться в місцях продажів KFC у Великобританії.

Представник фірми Бренді Райт заявив, що нові стакани повністю їстівні і просочуються натуральними ароматизаторами.

“Ми просочили чашки ароматами навколишнього середовища – запахами польових квітів, свіжоскошеної трави і навіть кокосового сонцезахисного крему”, – заявив Райт. Він уточнив, що були використані саме ці аромати, оскільки вони можуть навіяти спогади про теплу погоду, літніх канікулах і відпустках.

Звичайно, це не сама здорова заміна одноразових стаканчиків (все-таки в їстівних аналогах багато вуглеводів), тим не менш, як вважають розробники, вона допоможе знизити кількість відходів на звалищах.