Джерело: ecotown.com.ua

За декілька місяців шість шкіл Кривого Рогу заробили на роздільному зборі сміття понад 11, 457 тисяч гривень.

Спеціальні контейнери були безкоштовно встановлені у 11 навчальних закладах обласного центру у грудні 2016 року в рамках еко-проекту, передає Перший Криворіжський.

Шість шкіл зуміли не лише зробити значний внесок у збереження навколишнього середовища, а й отримати додаткові кошти.

Найуспішніший досвід продемонструвала КЗШ№37, учні якої менше, ніж за два місяці зібрали вторинної сировини на 5143 гривень і придбали 133 підручники для початкових класів.

У загальноосвітній школі №114 заробили на відходах 640 гривень і вирішили за виручені кошти придбати настільний теніс.

Самоврядування гімназії №95 вирішило кошти від першої здачі макулатури, склобою і ПEТ-пляшок – 1540 грн – витратити на виготовлення українських костюмів для учасників гімназійного самоврядування.

У школі №119 зібрані на здачі вторинної сировини 947 гривень витратили у 2017 році на мотиваційний захід “Гордість школи”, на якому вже другий рік поспіль відзначають найкращих учнів, переможців змагань, олімпіад та конкурсів.

Перетворювати сміття на допомогу вирішили у Криворізькому науково-технічному металургійному ліцеї №16. Зароблені за три місяці на відходах 726 гривень підуть у благодійний фонд ліцею, який витратить їх на дітей, яким необхідне термінове лікування. За два збори 112 найактивніших ліцеїсток та ліцеїстів отримали солодкі заохочення.

Криворіжська загальноосвітня школа №15 взяла участь у проекті найефективніше: першою провела збір, за невеликий термін встигла організувати проміжні здачі сировини та вийти на підсумкове нагородження. Отримані 2461 гривень навчальний заклад витратить на озеленення подвір’я та благоустрій шкільної території.